O blogu

Soccerlog to projekt mający na celu dostarczanie użytkownikowi każdego dnia oryginalnego, świeżego komentarza do najważniejszych wydarzeń piłkarskich – tych aktualnych i tych przykrytych kurzem zapomnienia. Nasz zespół to mieszanka redaktorów, którzy zbierali doświadczenia na wielu stronach o tematyce piłkarskiej oraz osób całkiem nowych w dziennikarskim fachu. Zapewni to Czytelnikom różnorodne, oryginalne teksty.

Serwis będzie prowadzony w formie codziennie aktualizowanego bloga. Znajdą się na nim komentarze i felietony dotyczące piłki nożnej – konkretnych zawodników, zespołów, lig, rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych w Europie i na świecie. Szerokie spektrum tematów pozwoli każdemu znaleźć tu coś dla siebie.

Soccerlog dodatkowo korzysta z najnowszych internetowych technologii – newslettera, kanałów RSS i BLIP-a. Dzięki temu każdy będzie mógł dostawać najświeższe informacje o zmianach na stronie wprost do swojego komputera, bez konieczności otwierania przeglądarki.

Najważniejsza w naszej pracy jest jakość. Dlatego twórcami serwisu są doświadczeni i utytułowani redaktorzy. Redaktorzy Soccerlog.net to ludzie, którzy pracowali na wielu serwisach tematycznych oraz publikowali swoje teksty w takich tytułach jak Newsweek, Wprost czy Futbol.pl.

Twórcami Soccerloga są fani wielu drużyn, dzięki czemu sprawy istotne dla całej piłkarskiej społeczności będą skomentowane przez osoby z różnych środowisk. Pozwoli to Czytelnikowi na poznanie kilku punktów widzenia i wyrobienie własnej opinii.