Wideo z III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej

Wideo z III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej
Wczoraj trzy polskie drużyny rozegrały mecze rewanżowe III rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Żadna z nich nie wygrała swojego spotkania, jednak Lech Poznań, dzięki lepszemu wynikowi w poprzednim spotkaniu, awansował do IV rundy eliminacji. Zagra w nim z belgijskim Club Brugge.

Pozostałe polskie zespoły nie miały tyle szczęścia. Polonia Warszawa po raz drugi przegrała mecz z NAC Bredą i odpadła z rywalizacji o miejsce w Lidze Europejskiej. Jednak to ten zespół na razie zarobił dla Polski najwięcej punktów w rankingu, gdyż wygrywał swoje mecze w dwóch poprzednich rundach.

NAC Breda – Polonia Warszawa

Drugi ze stołecznych klubów, Legia Warszawa, uzyskał wczoraj najlepszy wynik, remisując z duńskim Broendby Kopenhaga 2:2. Legioniści powinni wygrać to spotkanie, gdyż zdecydowanie przeważali i mieli wiele sytuacji strzeleckich. Jednak brak odpowiedniej skuteczności, a przede wszystkim koszmarne błędy w kryciu pozwoliły Duńczykom zremisować z Wojskowymi i tym samym awansować do kolejnej rundy. Legia grała od II rundy eliminacji, w której wyeliminowała gruzińskie Olimpi Rustawi.

Legia Warszawa – Broendby Kopenhaga

Lech Poznań nie oczarował, ale wykonał zadanie – awansował do IV rundy eliminacyjnej. Zresztą, brak awansu byłby wielką sensacją, gdyż Norwegowie przyjechali, mając bagaż sześciu straconych goli i zaledwie jednego strzelonego. Lech przegrał ostatecznie u siebie 2:1, jednak awansował dalej. Przeprowadzone dzisiaj losowanie skojarzyło drużynę Kolejorza z jednym z dwóch najbardziej utytułowanych klubów belgijskich – Club Brugge.

Lech Poznań – Fredrikstad FK


Oceń ten wpis:
SłabyTaki sobieŚredniDobryBardzo dobry (1 głosów, średnia: 4,00 na 5)
Loading ... Loading ...Be social
Wykop Gwar Dodaj do zakładek1 komentarz do “Wideo z III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej”

  1. radzio mówi:

    Wstyd :|, żeby tylko jedna drużyna z 40 mln kraju grała w Europie… mam nadzieję, że Lech coś pokaże…

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające wulgaryzmy, obrażające czytelników lub właściciela bloga zostaną skasowane.
Moderacja komentarzy jest aktywna. Nie wysyłaj swojej wiadomości dwa razy.
Możesz skorzystać z następujących tagów XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Chcesz mieć swój własny avatar na Soccerlogu? Przeczytaj FAQ, to tylko kilka minut!